Окупанти депортують українців у віддалені регіони РФ через фейкові суди - ЦНС

Окупанти депортуватимуть українців у віддалені райони росії завдяки рішенням фейкових судів. Про це 1 квітня у Facebook повідомив Центр національного спротиву.

"На тижні окупаційна адміністрація тимчасово окупованих територій заявила про створення фейкових судів, які фактично необхідні для імітації судового поля. Кожне рішення такого суду є юридично нікчемним і за допомогою нього окупанти планують депортувати українців у віддалені райони", - повідомили в ЦНС.

Зазначається, що суди виноситимуть вироки тим, кого ворог підозрює в нелояльності за статтею "екстремізм". У результаті завдяки рішенням цих "судів" загарбники депортуватимуть місцевих мешканців у віддалені райони росії.

У центрі зазначають, що практика з Криму свідчить, що "відбувати покарання суд відправляє у віддалені райони РФ, тобто фактично українців відправлятимуть на заслання". Також ці так звані суди працюватимуть на легалізацію мародерства на окупованих територіях.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Верховна Рада звернулася до ООН через примусову депортацію дітей до росії.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті