Окупанти атакували Нікополь з артилерії. Є поранені

Внаслідок артилерійського обстрілу з боку рашистів Нікополя на Дніпропетровщині поранення дістали двоє мирних мешканців. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак у своєму телеграм-каналі 2 січня.

"Ворог атакував Нікополь з артилерії. Поранені дві людини. 50-річний чоловік госпіталізований у стані середньої тяжкості. Ще один постраждалий 59 років лікуватиметься амбулаторно", - зазначив Лисак.

Він додав, що у місті пошкоджені приватне та промислове підприємства, дитсадок, паркова інфраструктура та торгівельний павільйон.

Також понівечені й 3 багатоповерхівки, 16 приватних будинків. Потрощені 5 господарських споруд, 2 – знищені. Зачепило авто, лінію електропередач та газогони.

Як повідомлялось раніше, на Дніпропетровщині під обстріли потрапили 4 райони, у Дніпрі ворожий безпілотник поцілив по одному з підприємств.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
01.03.2026
17:44

Критичні чоловічі дні. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

У Росії є чудовий образ дурня, який всюди носиться зі своєю "писаною торбою". Минулого тижня в ролі цієї самої торби виступила багатостраждальна «найдовша в світі» Георгіївська стрічка... а в ролі дурня, що носиться з нею, виступили всюдисущі...
Країна
26.02.2026
16:41

Справа не в територіях! Або без соплів про те, чому не можна здавати Донбас

Мир на умовах однієї сторони — це і є капітуляція. Тобто в такому разі Київ де-факто визнає свою поразку у війні та перемогу Москви. Але об'єктивних причин іти на таке у Зеленського немає.
Світ
25.02.2026
11:21

«На жаль, застосування ядерної зброї може стати реальністю». Російські ЗМІ про Україну

У разі появи на українській території ядерної зброї західного виробництва це може бути розцінено Москвою як пряма підстава для подальшої ескалації. Більш того, такий крок здатний спровокувати розширення конфлікту за межі України.
Всі статті