Оточені в Лимані 5 тис. рашистів попросили своє командування залишити місто. Отримали відмову

Російські окупанти, затиснуті в Лимані, попросили своє командування дозволити вийти з міста, але отримали відмову. Про це в ефірі телемарафону повідомив глава Луганської ОВА Сергій Гайдай.

 


"Угрупування з п‘яти тисяч рашистів мають три варіанти розвитку подій: спробувати вирватися, усім разом загинути, або здатися", - повідомив Гайдай.
"Можливості підвозу боєкомплекту росіянам до оточеного міста чи спокійного виходу з населеного пункту - вже перекриті", - констатував він. За його словами, "після звільнення Лиману далі на черзі може бути Кремінна, потім може бути «трикутник» - Сєвєродонецьк, Рубіжне, Лисичанськ".

Як повідомлялося, рашисти тікають уже з Кремінної. До Сєвєродонецька та Лисичанська - 30 км.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті