Оточені в Лимані 5 тис. рашистів попросили своє командування залишити місто. Отримали відмову

Російські окупанти, затиснуті в Лимані, попросили своє командування дозволити вийти з міста, але отримали відмову. Про це в ефірі телемарафону повідомив глава Луганської ОВА Сергій Гайдай.

 


"Угрупування з п‘яти тисяч рашистів мають три варіанти розвитку подій: спробувати вирватися, усім разом загинути, або здатися", - повідомив Гайдай.
"Можливості підвозу боєкомплекту росіянам до оточеного міста чи спокійного виходу з населеного пункту - вже перекриті", - констатував він. За його словами, "після звільнення Лиману далі на черзі може бути Кремінна, потім може бути «трикутник» - Сєвєродонецьк, Рубіжне, Лисичанськ".

Як повідомлялося, рашисти тікають уже з Кремінної. До Сєвєродонецька та Лисичанська - 30 км.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
26.04.2026
14:26

Мешканцям «ДНР» і «ЛНР» на папері намалювали генеральні плани відродження, але грошей поки що немає… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головними ньюсмейкерами для ЗМІ окупованого Донбасу стали фахівці Єдиного інституту просторового планування (ЄІПП). Вони з гастролями приїхали до Луганська та Донецька з Москви і пообіцяли місцевим царям золоті гори. Практично вся...
Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Всі статті