Окупанти за добу обстріляли 5 громад на Сумщині

Російські окупанти 25 липня обстріляли з мінометів та артилерії п'ять громад на Сумщині. Про це повідомляє голова обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.

Протягом дня окупанти обстріляли Есманську, Хотинську, Білопольську, Зноб-Новгородську та Середино-Будську громади. Територію Сумщини росіяни обстрілювали майже весь день.

Так, по Есманській громаді рашисти випустили мінімум 4 ракети "Града" близько 8:30 та 3 снаряди ствольної артилерії об 11:00. У Хотинській громаді о 12:30 зафіксували мінометний вогонь та 4 "приходи".

По Білопільській громаді росіяни близько 14:00 випустили не менше трьох мінометних снарядів. А пізно увечері, близько 20:30, Середино-Будську громаду обстріляли з мінометів (мінімум 6 "прильотів").

Найбільш серйозного обстрілу зазнала Зноб-Новгородська громада: о 15:00 по ній випустили не менше 10 снарядів. На щастя, внаслідок цього артилерійського терору немає втрат і руйнувань.

Раніше повідомлялося, що ворог обстріляв три населені пункти Сумської області зі ствольної артилерії.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті