Окупанти за добу обстріляли 5 громад на Сумщині

Російські окупанти 25 липня обстріляли з мінометів та артилерії п'ять громад на Сумщині. Про це повідомляє голова обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.

Протягом дня окупанти обстріляли Есманську, Хотинську, Білопольську, Зноб-Новгородську та Середино-Будську громади. Територію Сумщини росіяни обстрілювали майже весь день.

Так, по Есманській громаді рашисти випустили мінімум 4 ракети "Града" близько 8:30 та 3 снаряди ствольної артилерії об 11:00. У Хотинській громаді о 12:30 зафіксували мінометний вогонь та 4 "приходи".

По Білопільській громаді росіяни близько 14:00 випустили не менше трьох мінометних снарядів. А пізно увечері, близько 20:30, Середино-Будську громаду обстріляли з мінометів (мінімум 6 "прильотів").

Найбільш серйозного обстрілу зазнала Зноб-Новгородська громада: о 15:00 по ній випустили не менше 10 снарядів. На щастя, внаслідок цього артилерійського терору немає втрат і руйнувань.

Раніше повідомлялося, що ворог обстріляв три населені пункти Сумської області зі ствольної артилерії.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті