Окупанти випустили Нікополем 40 снарядів – є постраждалий

Російські окупанти в ніч на 20 листопада випустили по житлових кварталах Нікополя щонайменше 40 снарядів. Про це у Telegram повідомив голова військової адміністрації Дніпропетровської області Валентин Резніченко.

"Росіяни знову били по Нікопольщині. Накрили вогнем із РСЗВ та важкої артилерії чотири громади - Червоногригорівську, Мирівську, Марганецьку та Нікопольську. Найбільше дісталося Нікополю. По житлових кварталах протягом ночі вдарило не менше 40 російських снарядів", - повідомив.

Внаслідок обстрілу постраждав 59-річний чоловік. Йому надали допомогу, а зараз він уже лікується вдома. Також Резніченко уточнив, що пошкоджено 20 багатоповерхових та приватних будинків, господарські споруди, автомобілі, гуртожиток профтехучилища, газопроводи та лінії електропередач.

Зазначається, що обстріл викликав три пожежі - спалахнули квартира, машина та гараж. Рятувальники оперативно ліквідували загоряння. В решті громад, на щастя, обійшлося без постраждалих.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що загарбники обстріляли дві громади на Дніпропетровщині із РСЗВ.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
26.08.2026
20:00

«Щоб завершити війну гідним миром, потрібно захопити більше територій». Російські ЗМІ про Україну

Історія переконливо показує, що такий підхід майже завжди виявляється геополітичним самогубством - наприклад, саме атаки німецьких підводних човнів на цивільні та торговельні судна змусили США вступити у Першу світову війну.
Країна
26.08.2026
13:33

Директор ЦРУ Реткліфф у Москві, переговори з РФ і здача Донбасу – аналіз експерта

Про те, що стоїть за візитом Джона Реткліффа до Москви, чи може він стати сигналом до нового етапу переговорів, наскільки реальним є припинення бойових дій до зими - "ОстроВ" поговорив із політологом, керівником Аналітичного центру "Об’єднана...
Світ
24.08.2026
14:15

«Корупція у владі на тлі руйнувань і жертв повітряної ескалації». Україна у фокусі світових ЗМІ

«Зростання кількості корупційних скандалів навколо людей з оточення Зеленського вже сприяло зниженню його рейтингу і викликало серйозне занепокоєння західних партнерів, які виділяють Україні мільярди доларів допомоги»
Всі статті