Окупанти у Маріуполі отримали наказ прискорити знесення будинків – Андрющенко

Окупаційна влада Маріуполя віддала наказ пересічним загарбникам прискорити знесення будинків у місті. Про це 12 січня у Telegram повідомив радник міського голови Петро Андрющенко.

"Вчора сталося чергове явище топ-мраzоти в Маріуполь. Разом із "главою уряду днр" Хоценко прибув черговий міністр московії", - повідомив чиновник.

За його словами, під час зустрічі у зруйнованому місті окупанти обговорювали аж ніяк не термінові питання, пов'язані, наприклад, із опаленням. Навпаки – обговорювалося прискорення знесення будинків у місті.

"Знову обговорювалося прискорення знесення будинків та забезпечити всі умови для весняної забудови. Результат "повільної роботи" з перетворення Маріуполя на Місяць на Лівобережжя зараз на відео", - додав Андрющенко.

Він також зазначив, що люди у Маріуполі росіянам не потрібні. Принаймні люди маріупольські, "навіть із російськими паспортами".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в окупованому Маріуполі перебувають 30 тисяч рашистів, які готують місто до оборони.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті