Окупанти будують у Маріуполі "курники" з величезними щілинами для тих, хто втратив житло

Російські окупанти в Маріуполі розпочали будівництво бетонних багатоповерхівок із жахливими умовами для життя. Про це 25 липня повідомляє радник мера Петро Андрющенко.

"У Приморському районі окупанти будують збірні бетонні курники під виглядом багатоповерхівок. Що не типово – майже мовчки. Без пафосу, пропаганди і всього цього. Але, якщо подивитися, на те як – стає зрозуміло чому. Бетонні коробки ставлять один на одного на… бетонні цеглини без скріплення між собою. Щілини з руку. І одна клітина на одну родину", - заявив Андрющенко.

Загалом такі "курники" розраховані на 266 квартир - тобто на 600-700 осіб. І всі ці "новосели" будуть змушені зимувати без опалення, оскільки такі будівлі не пристосовані до нього.

"Відповідно, в умовно нормальне нове житло розселять колаборантів, а в бетонний картковий будинок - простолюдинів. Вся справжня турбота на власні очі", - заявив Андрющенко.

Раніше повідомлялося, що у Маріуполі продовжують знаходити вибухонебезпечні пристрої у дворах будинків.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті