Окупанти будують у Маріуполі "курники" з величезними щілинами для тих, хто втратив житло

Російські окупанти в Маріуполі розпочали будівництво бетонних багатоповерхівок із жахливими умовами для життя. Про це 25 липня повідомляє радник мера Петро Андрющенко.

"У Приморському районі окупанти будують збірні бетонні курники під виглядом багатоповерхівок. Що не типово – майже мовчки. Без пафосу, пропаганди і всього цього. Але, якщо подивитися, на те як – стає зрозуміло чому. Бетонні коробки ставлять один на одного на… бетонні цеглини без скріплення між собою. Щілини з руку. І одна клітина на одну родину", - заявив Андрющенко.

Загалом такі "курники" розраховані на 266 квартир - тобто на 600-700 осіб. І всі ці "новосели" будуть змушені зимувати без опалення, оскільки такі будівлі не пристосовані до нього.

"Відповідно, в умовно нормальне нове житло розселять колаборантів, а в бетонний картковий будинок - простолюдинів. Вся справжня турбота на власні очі", - заявив Андрющенко.

Раніше повідомлялося, що у Маріуполі продовжують знаходити вибухонебезпечні пристрої у дворах будинків.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті