Окупанти розібрали маріупольський Драмтеатр до останньої стіни

У тимчасово окупованому Маріуполі рашисти практично демонтували будівлю драматичного театру, який зазнав значних ушкоджень після скидання російської авіаційної бомби у березні 2022 року. Про це розповів радник мера міста Петро Андрющенко у своєму телеграм-каналі.

"Драматичний Театр “демонтовано” до стану однієї фронтальної стіни. Будинок з Годинником добивають до стану нульового рівня фундаменту. Проспект Миру, вул. Куїнджі, Лівобережжя. Без зупинки місто перетоврюється на пустелю будівельного сміття", - написав Андрющенко.

Він також розповів про колапс комунального транспорту у місті.

"Транспортна система в абсолютному колапсі. Постійні поломки автобусів, відсутність водіїв та тепер - ожеделедиця. Середній час очікування на зупинки - дві годи за удачі. Тому, що через наповнення більшість автобусів просто рухається від кінцевої зупинки до кінцевої", - написав чиновник.

Як повідомлялося раніше, рашисти взяли під охорону свій прапор у Маріуполі.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті