Окупанти розібрали маріупольський Драмтеатр до останньої стіни

У тимчасово окупованому Маріуполі рашисти практично демонтували будівлю драматичного театру, який зазнав значних ушкоджень після скидання російської авіаційної бомби у березні 2022 року. Про це розповів радник мера міста Петро Андрющенко у своєму телеграм-каналі.

"Драматичний Театр “демонтовано” до стану однієї фронтальної стіни. Будинок з Годинником добивають до стану нульового рівня фундаменту. Проспект Миру, вул. Куїнджі, Лівобережжя. Без зупинки місто перетоврюється на пустелю будівельного сміття", - написав Андрющенко.

Він також розповів про колапс комунального транспорту у місті.

"Транспортна система в абсолютному колапсі. Постійні поломки автобусів, відсутність водіїв та тепер - ожеделедиця. Середній час очікування на зупинки - дві годи за удачі. Тому, що через наповнення більшість автобусів просто рухається від кінцевої зупинки до кінцевої", - написав чиновник.

Як повідомлялося раніше, рашисти взяли під охорону свій прапор у Маріуполі.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті