Окупанти намагались прорвати оборону ЗСУ на кількох напрямках у Донецькій області, успіху не мали – Генштаб

Російські загарбники безуспішно намагались прорвати оборону українських захисників за кількома напрямками на Донеччині протягом останньої доби. Про це повідомляється у зведенні Генштабу ЗСУ від 18:00 6 серпня.

"На Слов’янському напрямку окремі підрозділи ворога намагалися просунутися в район західної околиці Богородичного, успіху не мали, відійшли", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що штурмовими діями окупанти намагалися покращити тактичне положення в напрямках Стряпівка – Бахмутське, Покровське – Соледар, Покровське – Бахмут, Володимирівка – Яковлівка, Відродження – Вершина, Покровське – Вершина.

"На всіх вказаних напрямках ворог отримав рішучу відсіч від українських воїнів та відійшов", – повідомляє Генштаб.

Також підкреслюється, що наступальними діями російські загарбники намагалися прорвати оборону наших військ у напрямках Спартак – Авдіївка, Веселе – Піски, Новоселівка Друга – Красногорівка, Олександрівка – Мар’їнка, Кирилівка – Павлівка та Пречистівка – Новомайорське.

"Українські воїни завдали ворогу значних втрат та відкинули назад", – підкреслюється в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що окупанти намагалися просунутись у напрямку Лозове – Невельске, але були відкинуті ЗСУ.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
04.03.2026
15:00

«Противники врегулювання повинні чітко розуміти, що жарти скінчилися». Російські ЗМІ про Україну

...Місцеві представники руського опору діляться спостереженнями і не приховують: депресія все більше охоплює руських людей, які досі залишаються по той бік лінії бойового зіткнення
Країна
03.03.2026
18:38

Владислав Селезньов: Весняно-літня кампанія РФ може стати останнім масштабним ривком Кремля

Здається, вперше за час великого наступу російської армії, відлік якого починається від середини жовтня 2023 року, співвідношення втрачених та повернутих територій нині є на користь України.
Донбас
01.03.2026
17:44

Критичні чоловічі дні. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

У Росії є чудовий образ дурня, який всюди носиться зі своєю "писаною торбою". Минулого тижня в ролі цієї самої торби виступила багатостраждальна «найдовша в світі» Георгіївська стрічка... а в ролі дурня, що носиться з нею, виступили всюдисущі...
Всі статті