Окупанти перетворили річку Кальчік на болото (ФОТО)

Російські окупанти у Маріуполі розібрали міні-дамбу на річці Кальчик, що призвело до її різкого забруднення. Про це повідомив радник мера міста Петро Андрющенко у своєму телеграм-каналі.

"В районі мосту через р. Кальчик по вул. М.Мазая окупанти розібрали штучну гідротехнічну споруду (просто кажучи, міні-дамбу з цегли), яка забезпечувала відповідний рівень річки Кальчик та головне - необхідну швидкість потоку задля уникнення заболочування річки в міський частині. Цю дамбу було побудовано 15-20 років назад при будівництві “Екстрім-парку” та благоустрою Лугопарку. Тепер її немає. А от наслідків - повно. Кальчик набрав приємного болотного кольору, течія сповільнилась та річка перетворюється на болото. Сморід гніїння по всьому проходженні річки в місті. Безумовно, це екологічний злочин. Окрім руйнації самої природньої гідросистеми міста - зменшення притоку прісної води в Азов", - написав Андрющенко.

Як повідомлялося раніше, рашисти виплачують компенсацію за зруйноване житло тільки після фільтрації в МГБ

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті