Окупанти планують загнати маріупольських дітей у зруйновані школи - радник мера

Російські окупанти планують розпочинати навчальний рік у Маріуполі, не маючи достатньої кількості цілих шкіл. Про це розповів радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у своєму телеграм-каналі 30 серпня.

"Напередодні першого вересня окупанти анонсували відкриття 16 шкіл. Наче, після ремонту. Правда, кількість шкіл не відповідає кількості об’єктів соціальної інфраструктури, яку озвучив ватажок Пушилін. Він стверджує що всього 16 об’єктів буде відремонтовано восени. А якщо вірити гауляйтера Іващенко, то таких об’єктів щонайменш 40 (16 шкіл, 16 закладів середньої-спеціальної освіти, 3 лікарні та якісь офіси). Отже, наочно картина "забрехались". Але до шкіл. Що відомо на зараз. Мінімум 4 з анонсованих шкіл в стадії «голі стіни»: 27; 38; 53; 64. При тому, у школі 38 навіть відсутній дах. Буквально. Але це не зупиняє окупантів в гучних анонсах", - написав Андрющенко.

Як повідомлялося раніше, у тимчасово окупованих районах Старобільська окупанти мають намір розпочати навчальний процес під наглядом озброєної охорони

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті