Окупанти обстріляли Чугуїв на Харківщині та влучили в житловві будинки

Російські війська вранці 28 липня обстріляли Чугуїв у Харківській області та зруйнували кілька житлових будинків. Про це у Телеграм повідомила мер Чугуєва  Галина Мінаєва.

"Шановна громада! Думаю всі ви чули як почався сьогоднішній ранок у Чугуєві. Зараз є повідомлення про відразу кілька ворожих попадань у різних мікрорайонах міста", - повідомила чиновниця.

За її словами, вже є точна інформація щодо руйнування житлових будинків. Водночас дані про постраждалих та їх кількість ще уточнюються.

Також Мінаєва попросила мешканців міста цього дня максимально обмежити пересування містом та по можливості триматися поблизу укриттів.

Раніше повідомлялося, що з-під завалів у Чугуєві врятували парафіянина сєверодонецької мечеті, ще один загинув.

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті