Окупанти обстріляли Чугуїв на Харківщині та влучили в житловві будинки

Російські війська вранці 28 липня обстріляли Чугуїв у Харківській області та зруйнували кілька житлових будинків. Про це у Телеграм повідомила мер Чугуєва  Галина Мінаєва.

"Шановна громада! Думаю всі ви чули як почався сьогоднішній ранок у Чугуєві. Зараз є повідомлення про відразу кілька ворожих попадань у різних мікрорайонах міста", - повідомила чиновниця.

За її словами, вже є точна інформація щодо руйнування житлових будинків. Водночас дані про постраждалих та їх кількість ще уточнюються.

Також Мінаєва попросила мешканців міста цього дня максимально обмежити пересування містом та по можливості триматися поблизу укриттів.

Раніше повідомлялося, що з-під завалів у Чугуєві врятували парафіянина сєверодонецької мечеті, ще один загинув.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті