Окупанти вночі обстріляли Слов'янськ - Лях

Російські окупанти здійснили обстріл Слов'янська в ніч на 31 серпня. Про це розповів голова Слов'янської міської військової адміністрації Вадим Лях на своїй сторінці у Facebook. 

"Ніч знову пройшла неспокійно. Прилетіло на вулиці Торська та Світлодарська. На щастя, обійшлося без жертв. Бережіть себе. Не забувайте про те, що у місті проводиться евакуація", - сказав Вадим Лях.

Як повідомлялося раніше, у понеділок рашисти завдали удару по Слов'янску, пошкодивши кілька житлових будинків

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
04.08.2025
11:24

"Прийшло і погане ...". Луганський щоденник

Разом із банками, розрахунком через термінали та придбанням залізничних квитків по Інтернету до Луганська прийшло й погане – нові схеми шахрайства.
Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Всі статті