Окупанти готуються розпочати депортацію мешканців Енергодару – ЦНС

Російські окупанти готують депортацію мешканців Енергодару Запорізької області. Про це 26 грудня повідомляє "Центр національного спротиву".

"Ворог продовжує "евакуювати" жителів тимчасово окупованих населених пунктів, цього разу депортувати вирішили мешканців Енергодару. Росіяни навмисно ініціюють гуманітарні кризи на ТОТ, вивозячи звідти держустанови, закриваючи лікарні та аптеки, щоб зробити після цього життя місцевих нестерпним", - повідомляють у ЦНС.

Водночас росіяни "прокачують" мешканців, лякаючи їх наступом ЗСУ. За версією окупантів, він принесе із собою "подальші руйнування та репресії". Як вихід людям пропонують евакуацію і грошову компенсацію.

Реальною ж метою рашистів є зміна демографічного складу населення, а також створення пропагандистської картинки про мешканців, які "тікають від України". Підготовка до "евакуації" людей з Енергодару вже розпочалася.

"Для цього місцева атомна станція, яку захопили росіяни, має підготувати автобуси. Людей планують вивозити до Джанкоя (АР Крим). На початку "евакуація" добровільна, але зазвичай надалі окупанти практикують примусове виселення", - наголосили в ЦНС.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти збираються вивезти до двох тисяч українських дітей у РФ нібито на "ялинки".

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті