Окупанти готуються розпочати депортацію мешканців Енергодару – ЦНС

Російські окупанти готують депортацію мешканців Енергодару Запорізької області. Про це 26 грудня повідомляє "Центр національного спротиву".

"Ворог продовжує "евакуювати" жителів тимчасово окупованих населених пунктів, цього разу депортувати вирішили мешканців Енергодару. Росіяни навмисно ініціюють гуманітарні кризи на ТОТ, вивозячи звідти держустанови, закриваючи лікарні та аптеки, щоб зробити після цього життя місцевих нестерпним", - повідомляють у ЦНС.

Водночас росіяни "прокачують" мешканців, лякаючи їх наступом ЗСУ. За версією окупантів, він принесе із собою "подальші руйнування та репресії". Як вихід людям пропонують евакуацію і грошову компенсацію.

Реальною ж метою рашистів є зміна демографічного складу населення, а також створення пропагандистської картинки про мешканців, які "тікають від України". Підготовка до "евакуації" людей з Енергодару вже розпочалася.

"Для цього місцева атомна станція, яку захопили росіяни, має підготувати автобуси. Людей планують вивозити до Джанкоя (АР Крим). На початку "евакуація" добровільна, але зазвичай надалі окупанти практикують примусове виселення", - наголосили в ЦНС.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти збираються вивезти до двох тисяч українських дітей у РФ нібито на "ялинки".

Статті

Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Країна
07.06.2023
10:10

Як уникнути шахрайства під час онлайн-покупок?

Продаж неіснуючих товарів в інтернеті вже не перший рік є поширеним сценарієм шахрайства. Купувати онлайн зручно, але, щоб покупки були безпечними, застерігаємо вас від шахрайства
Всі статті