Окупанти готуються розпочати депортацію мешканців Енергодару – ЦНС

Російські окупанти готують депортацію мешканців Енергодару Запорізької області. Про це 26 грудня повідомляє "Центр національного спротиву".

"Ворог продовжує "евакуювати" жителів тимчасово окупованих населених пунктів, цього разу депортувати вирішили мешканців Енергодару. Росіяни навмисно ініціюють гуманітарні кризи на ТОТ, вивозячи звідти держустанови, закриваючи лікарні та аптеки, щоб зробити після цього життя місцевих нестерпним", - повідомляють у ЦНС.

Водночас росіяни "прокачують" мешканців, лякаючи їх наступом ЗСУ. За версією окупантів, він принесе із собою "подальші руйнування та репресії". Як вихід людям пропонують евакуацію і грошову компенсацію.

Реальною ж метою рашистів є зміна демографічного складу населення, а також створення пропагандистської картинки про мешканців, які "тікають від України". Підготовка до "евакуації" людей з Енергодару вже розпочалася.

"Для цього місцева атомна станція, яку захопили росіяни, має підготувати автобуси. Людей планують вивозити до Джанкоя (АР Крим). На початку "евакуація" добровільна, але зазвичай надалі окупанти практикують примусове виселення", - наголосили в ЦНС.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти збираються вивезти до двох тисяч українських дітей у РФ нібито на "ялинки".

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті