Оголошено в розшук сина бізнесмена Гринкевича, підозрюваного в махінаціях із поставками для ЗСУ

Близький родич львівського бізнесмена, викритого на оборудках із закупівлями одягу для Збройних сил України, який також входив до злочинного угруповання, оголошений у розшук. Про це 18 січня заявила в ефірі всеукраїнського телемарафону радниця Державного бюро розслідувань (ДБР) Тетяна Сап'ян.

"Учора проводилася низка невідкладних обшуків, щоб знайти і затримати членів злочинного угруповання, зокрема родича львівського бізнесмена. На жаль, його поки що не знайшли, але підозру в шахрайстві та участі в злочинному угрупованні йому оголошено в установленому законом порядку", - сказала Сап'ян.

При цьому вона не назвала прізвище бізнесмена і ким йому оголошений у розшук доводиться.

Як повідомляє "Українська правда" з посиланням на власні джерела в правоохоронних органах, ідеться про Романа Гринкевича - сина бізнесмена Ігоря Гринкевича, викритого на оборудках із закупівлями одягу та білизни для ЗСУ.

Сап'ян повідомила, що близького родича львівського бізнесмена оголошено в розшук.

"Якщо вам відомо про його місцезнаходження, повідомляйте правоохоронні органи. Кордон він офіційно не перетинав", - сказала вона.

Нагадаємо, 17 січня львівському бізнесмену Гринкевичу оголосили підозру у справі про постачання для ЗСУ. 

Як повідомлялося, Міноборони розірвало останній контракт з львівським бізнесменом Гринкевичем і подало заяву до ДБР. 

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті