Офіс Президента: питна вода у Дніпропетровській, Запорізькій та Миколаївській областях є і буде

Telegram Украина 24/7 Херсон Telegram Украина 24/7 Херсон

У Дніпропетровській, Запорізькій та Миколаївській областях ситуація стабільна. Питна вода в регіонах є і буде, - заявив ввечері 6 червня у Телеграм заступник керівника Офісу Президента України Олексій Кулеба.

Він зазначив, що ліквідація наслідків російського теракту на Каховській ГЕС триває.

"Проводяться рятувальні та невідкладні роботи. На місці працюють працівники ДСНС, медики, правоохоронці, обласна та місцева влада. Також дякую волонтерам, небайдужим українцям, які допомагають долати наслідки", - підкреслив Кулеба.

За його словами, найскладніша ситуація склалася в Корабельному районі міста Херсон. Станом на вечір 6 червня вода піднялася на 3,5 метри. Підтоплено більше 1000 будинків. 

"Евакуйовано 1500 людей, особлива увага дітям та маломобільним людям. Також надається допомога в порятунку тварин. Евакуація триватиме й завтра та в найближчі дні - автобусами і потягом. Про години відправлення оперативно інформує місцева та обласна влада. В пунктах евакуації є продуктові набори та питна вода. Працюють соціальні служби. Важливо, що усі люди, які мешкають на підконтрольній Україні території, забезпечені питною водою та продуктами. Тим, кому необхідне проживання, надається житло. Також організовані грошові виплати постраждалим на місцях", - повідомив Кулеба.

Він акцентував, що задля безпеки людей в регіоні частково відключена електрика та газопостачання. 

"На Херсонщину з усіх областей країни організовується відправка човнів, катерів, вантажної техніки, автобусів, станції очистки води та іншого обладнання для ліквідації наслідків та допомоги людям. Тільки разом, пліч-о-пліч, ми зможемо подолати усі виклики та вистояти перед ворогом", - зазначив заступник керівника Офісу Президента.

Одночасоно він констатував, що критична ситуація склалася на окупованому лівому березі Херсонської області.

"Окупанти не надають людям допомогу. Містяни сидять на дахах будинків та чекають, щоб їх врятували. Окупанти не організовують евакуацію, люди залишились наодинці з катастрофою. Це російський злочин проти людей, природи і самого життя", - зазначив Кулеба.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті