Один із командирів російської ПВК «Вагнер» запросив політичний притулок у Норвегії

Екс-командир російської ПВК «Вагнер» Андрій Медведєв, під командуванням якого був резонансно вбитий кувалдою найманець Нужин, запросив політичний притулок у Норвегії. Про це повідомив засновник правозахисного фонду "Гулагу.нет" Володимир Осєчкін, - пише телеграм-канал Astra 15 січня.

"Медведєв повідомив, що він був змушений нелегально переходити кордон, перетнувши лінію загородження з колючим дротом і що по ньому відкрили вогонь прикордонники. У Норвегії він запросив політичний притулок", - пише видання.

Медведєв вступив до ПВК «Вагнер» у липні 2022 року. Після прибуття до Луганської області його було призначено на посаду командира 1-го відділення 4-го взводу 7-штурмового загону найманців. Воював проти ЗСУ під Бахмутом.

Зазначається, що зараз Медведєв готовий дати свідчення проти Євгена Пригожина та розповісти про масові позасудові страти.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті