Одіозний Охлобистін отримав липову прописку в окупованому Донецьку. Кобзона теж "поселили" у тому ж будинку

Влада окупованого Донецька виділила один будинок, у якому отримали липову прописку російські пропагандисти, політики та іноземні найманці, яким у рекламних цілях видали паспорти "громадянина ДНР". Про це повідомив російський актор і режисер Іван Охлобистін у своєму нібито документальному фільмі про Донбас.

"Коли я отримував паспорт ДНР, Олександр Захарченко прописав мене тут. На цю адресу був прописаний Йосип Кобзон, французькі та ірландські ополченці, хлопці з арабських країн", - розповів одіозний українофоб.

Статті

Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Всі статті