Одіозний Охлобистін отримав липову прописку в окупованому Донецьку. Кобзона теж "поселили" у тому ж будинку

Влада окупованого Донецька виділила один будинок, у якому отримали липову прописку російські пропагандисти, політики та іноземні найманці, яким у рекламних цілях видали паспорти "громадянина ДНР". Про це повідомив російський актор і режисер Іван Охлобистін у своєму нібито документальному фільмі про Донбас.

"Коли я отримував паспорт ДНР, Олександр Захарченко прописав мене тут. На цю адресу був прописаний Йосип Кобзон, французькі та ірландські ополченці, хлопці з арабських країн", - розповів одіозний українофоб.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті