Одіозний Охлобистін отримав липову прописку в окупованому Донецьку. Кобзона теж "поселили" у тому ж будинку

Влада окупованого Донецька виділила один будинок, у якому отримали липову прописку російські пропагандисти, політики та іноземні найманці, яким у рекламних цілях видали паспорти "громадянина ДНР". Про це повідомив російський актор і режисер Іван Охлобистін у своєму нібито документальному фільмі про Донбас.

"Коли я отримував паспорт ДНР, Олександр Захарченко прописав мене тут. На цю адресу був прописаний Йосип Кобзон, французькі та ірландські ополченці, хлопці з арабських країн", - розповів одіозний українофоб.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті