Очільники Сил оборони нагородили співробітників СБУ – з нагоди професійного свята – за заслуги на фронті

Очільники Сил оборони нагородили співробітників СБУ за заслуги на фронті з нагоди професійного свята Служби безпеки України. Про це повідом роли у Телеграм-каналі відомства 25 березня.

"Керівники Сил оборони привітали колектив Служби безпеки з 31-ою річницею з дня створення спецслужби і вручили відомчі нагороди співробітникам, – сказано в повідомленні. – У заходах взяли участь міністр оборони Олексій Резніков, начальник Управління державної охорони (УДО) генерал-майор Сергій Рудь і голова Держспецзв’язку, бригадний генерал Юрій Щиголь".

"Сьогодні ми разом служимо Україні, разом воюємо на фронті. Я знаю, наскільки великий вклад у нашу спільну боротьбу роблять хлопці та дівчата з СБУ. Я дякую всьому колективу Служби безпеки України! Від усіх учасників Сил безпеки та оборони – велика вам пошана і разом рухаємося до перемоги!" – наголосив Олексій Резніков.

Зазначається, що міністр оборони вручив 32 нагороди військовослужбовцям СБУ, серед яких "Знак пошани", вогнепальна зброя та медалі "За сприяння обороні", "Золотий Тризуб" і "За сприяння Збройним Силам України".

Керівник УДО відзначив вагомі здобутки Служби безпеки у справі здійснення державної охорони України і вручив співробітникам 12 відомчих відзнак.

"Бажаю, щоб кількість ваших бойових виходів завжди дорівнювала кількості ваших повернень із бойових завдань!" – підкреслив Сергій Рудь.

"Вистояти і вибороти Перемогу – наше спільне завдання. Усі складові Сил безпеки та оборони, вся країна, кожен з нас робить для цього все можливе і навіть неможливе.  Від імені військовослужбовців Держспецзв'язку хочу подякувати співробітникам СБУ за мужність і героїзм, за самовіддану і ефективну роботу заради майбутнього України. Переконаний, що наша взаємодія в питаннях захисту об'єктів критичної інфраструктури, протистоянні агресору, в тому числі і в кіберпросторі лише посилюватиметься", - додав голова Держспецзв’язку Юрій Щиголь.

У свою чергу голова СБУ, генерал-майор Василь Малюк подякував колегам із Сил оборони за взаємодію та співпрацю у захисті нашої держави та їхній особистий внесок у зміцнення її обороноздатності.

Окрім того, Василь Малюк вручив очільникам Сил оборони три Пам’ятні знаки "Хрест Пошани".

"Сьогодні ми спільно боремося з агресором – воюємо у найгарячіших точках фронту, знешкоджуємо внутрішнього ворога і тим самим робимо все, аби пришвидшити звільнення рідної землі! Разом ми сила! Разом переможемо!" – резюмував Голова СБУ.

Підкреслюється, що 25 березня 2023 року Служба безпеки України відзначає 31-шу річницю із дня свого створення.

Раніше повідомлялось, що СБУ затримала двох агентів РФ в Україні, один із них був інженером на "Мотор-Січ".

Статті

Світ
02.06.2023
14:09

"Не маючи широкої мережі агентів у тилу ворога, українська розвідка звернулася до несподіваних форм вербування". Західні медіа про Україну

“ФСБ зробить будь-що, щоб не дати цим дітям повернутися. Наразі вони можуть бути свідками на процесі проти Путіна у Міжнародному кримінальному суді, – сказав Кулеба The Times. – Вони допитували цю групу із 13 матерів 14 годин. Це було настільки...
Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Всі статті