Очільник МВС Клименко розповів про нюанси співробітництва з британськими колегами

МВС України ефективно співпрацює з МВС Великої Британії і між обома відомствами є довіра. Про це заявив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко в ефірі телемарафону.

"Зустрічі ми проводимо регулярно, зокрема й онлайн. Насамперед Великій Британії ми презентували наші плани, які стосуються концепції безпечної країни, функціонування країни під час війни і після війни. Основні напрямки - обмін інформацією, базами даних. Ми разом маємо напрацювання щодо боротьби з шахрайством, вуличною злочинністю, наркозлочинністю", - зазначив очільник МВС.

Також він додав, що Україна та Велика Британія на рівні МВС мають колосальний досвід у фаховому навчанні, лікуванні та протезуванні наших бійців, що допомога з британського боку йде в усіх напрямках.

"Дуже тісно працюють наші кіберфахівці. Також нам надається допомога у вигляді консультацій і тренінгів для наших фахівців медичної сфери, психологів", - сказав Ігор Клименко.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час свого візиту до України на власні очі побачив наслідки терористичного удару росії по багатоповерхівці Києва 12 січня.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті