Обурення і скорбота: представниця ООН в Україні відреагувала на загибель дитини в Києві в День захисту дітей

Координаторка гуманітарної допомоги ООН в Україні Деніс Браун виступила зі словами співчуття і висловила обурення у зв'язку із загибеллю дитини і ще двох мирних жителів унаслідок обстрілу Києва російськими збройними силами в День захисту дітей – 1 червня. Про це повідомив сайт "Новини ООН".

"Я відчуваю обурення і скорботу у зв'язку зі смертю дитини та інших мирних жителів, які загинули сьогодні в Києві внаслідок граду з ракет, запущених російськими збройними силами", – заявила Браун.

Підкреслюється, що трагічна смерть дитини і ще двох жителів Києва збіглася з Днем захисту дітей, який відзначають в Україні 1 червня.

Браун нагадала про те, що від початку повномасштабного вторгнення Росії загинули й дістали поранення понад 1500 дітей. За даними ООН, тільки в травні в Україні було вбито шестеро дітей і ще 34 дитини дістали поранення.

"ООН також глибоко занепокоєна повідомленнями про те, що українських дітей насильно вивезли в Росію, і уважно відстежує всю інформацію, яка надходить із цього питання", – додала Браун.

Раніше повідомлялося, що посол ЄС в Україні відреагував на нічний російський удар: "День захисту дітей трагічно почався в Києві".

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті