Обстріл району ДМЗ у Донецьку: окупанти видали версію про РСЗВ HIMARS

В окупованому Донецьку повідомили, що "зафіксували наслідки обстрілу Ленінського району Донецька 12:25 26.09.2023", запевняючи, що стріляли з РСЗВ HIMARS. Про це повідомляють пропагандистські ЗМІ.

"Фахівці представництва ДНР у СЦКК підтвердили факт обстрілу Ленінського району Донецька із застосуванням РСЗВ HIMARS, а також уточнили напрямок ведення вогню і тип ракет", - повідомляють окупанти.  

Як повідомлялося, у Центрі окупованого Донецька сьогодні пролунав вибух.  Імовірно прилетіло на територію колишнього Донецького металургійного заводу (ДМЗ).

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті