Обстріл Первомайська: російські "воєнкори" повідомили, що ніхто з полонених ЗСУ не загинув

Унаслідок обстрілу окупованого Первомайська сьогодні, 9 травня, ніхто з українських полонених не загинув. Про це пише так званий "військкор" Котьонок.

Він розмістив фото і повідомив, що попередньо, ніхто з полонених ЗСУ, яких утримують для обміну, не загинув.

"Будівля, яка використовувалася для розміщення полонених бойовиків ЗСУ, захоплених у Бахмуті, і по якій нацисти сьогодні відпрацювали від "Хаймарсів". Полоненим пощастило - попередньо, ніхто не загинув", - написав "Котьонок".

Як повідомлялося, хазяїн ПВК "Вагнер" Євген Пригожин заявив, що завдано ракетного удару по табору, де ПВК "Вагнер" утримували військовополонених ЗСУ та пообіцяв пізніше повідомити кількість загиблих.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті