Оборонна стратегія ЄС повинна включати Україну - голова Єврокомісії

Стратегія європейської оборонної промисловості буде неповною без урахування потреб України. Про це повідомляє Reuters з посиланням на заяву голови Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн на конференції Європейського оборонного агентства 30 листопада.

"Наша стратегія може бути повною тільки в тому випадку, якщо вона також враховуватиме потреби України та її промисловий потенціал", - зазначила Урсула фон дер Ляєн.

Також вона заявила, що Україна повинна бути інтегрована в оборонні програми ЄС, щоб допомогти задовольнити її потреби у війні проти російського вторгнення.

"Першим кроком для досягнення цієї мети є залучення України до процесу консультацій щодо промислової стратегії. Це має призвести до інтеграції України до деяких наших оборонних програм, за потреби за згодою Європейського парламенту та Євроради", - зазначила голова Єврокомісії.

Наступного року, за словами Урсули фон дер Ляєн, оборонна промисловість ЄС має виконати завдання зі збільшення потужностей для виробництва 1 мільйона боєприпасів на рік.

Як повідомлялось раніше, Франція збільшить постачання боєприпасів до України.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті