Оборонна стратегія ЄС повинна включати Україну - голова Єврокомісії

Стратегія європейської оборонної промисловості буде неповною без урахування потреб України. Про це повідомляє Reuters з посиланням на заяву голови Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн на конференції Європейського оборонного агентства 30 листопада.

"Наша стратегія може бути повною тільки в тому випадку, якщо вона також враховуватиме потреби України та її промисловий потенціал", - зазначила Урсула фон дер Ляєн.

Також вона заявила, що Україна повинна бути інтегрована в оборонні програми ЄС, щоб допомогти задовольнити її потреби у війні проти російського вторгнення.

"Першим кроком для досягнення цієї мети є залучення України до процесу консультацій щодо промислової стратегії. Це має призвести до інтеграції України до деяких наших оборонних програм, за потреби за згодою Європейського парламенту та Євроради", - зазначила голова Єврокомісії.

Наступного року, за словами Урсули фон дер Ляєн, оборонна промисловість ЄС має виконати завдання зі збільшення потужностей для виробництва 1 мільйона боєприпасів на рік.

Як повідомлялось раніше, Франція збільшить постачання боєприпасів до України.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті