Обміняний священик-колаборант з Лисичанська Павленко вже хизується вагнеровським шевроном

Священик-колаборант УПЦ МП з Лисичанська Андрій Павленко, якого після засудження жо 12 років обміняли на полоненого американця, вже красується з вагнеровським шевроном. Відповідне фото розмістив журналіст Олексій Артюх у своєму Телеграм-каналі 15 березня.

"Пам'ятаєте священика Андрія Павленка з Лисичанська, якого затримали за те, що він інформував російських окупантів про позиції ЗСУ? За даними ГУР, включити священика до обмінного списку було російською ініціативою. Павленка на підконтрольній РФ території особисто зустрів Пригожин. – сказано в повідомленні. – Ну і, власне, зараз "мученик" вже хизується шевронами ПВК "Вагнер". 

Раніше повідомлялось, що священику УПЦ МП, який "зливав" дані про ЗСУ у Сєвєродонецьку, "світить" 15 років тюрми.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті