Обладнання льодової арени "Альтаїр" евакуйовано за межі Донецької області

Льодову арену "Альтаїр" у Дружківці наразі законсервовано, а обладнання з неї вивезено за межі Донецької області. Про це редакції "ОстроВ" розповіли у відповідь на запит до Дружківської міської військової адміністрації.

"Будівля льодової арени "Альтаїр" знаходиться у законсервованому стані. Обладнання евакуйовано до безпечного місцязнаходження за межами області", - заявили у Дружківській МВА.

Як повідомлялося раніше, на початку січня у будівлю льодової арени "Альтаїр" влучила російська ракета. 

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті