Обіцяного три роки чекають. Пушилін запевняє, що в "ДНР" усі зруйновані російською агресією багатоповерхівки відновлять до 2026 року

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін обіцяє, що всі зруйновані російською агресією багатоповерхівки будуть відновлені у 2026 році. Про це він заявив на засіданні "народної ради", де з подачі Путіна його "обрали" "главою республіки".

"Згідно з програмою ("Единой России" - "ОстроВ"), у 2026 році ми будуватимемо втричі більше житла, ніж зараз. Також заплановано до 2026 року відновити все житло в багатоквартирних будинках, до 2028 року повністю вирішити проблему відновлення і нового будівництва індивідуального житлового фонду", - щедро роздав Пушилін обіцянки кращого життя.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті