Обіцяного три роки чекають. Пушилін запевняє, що в "ДНР" усі зруйновані російською агресією багатоповерхівки відновлять до 2026 року

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін обіцяє, що всі зруйновані російською агресією багатоповерхівки будуть відновлені у 2026 році. Про це він заявив на засіданні "народної ради", де з подачі Путіна його "обрали" "главою республіки".

"Згідно з програмою ("Единой России" - "ОстроВ"), у 2026 році ми будуватимемо втричі більше житла, ніж зараз. Також заплановано до 2026 року відновити все житло в багатоквартирних будинках, до 2028 року повністю вирішити проблему відновлення і нового будівництва індивідуального житлового фонду", - щедро роздав Пушилін обіцянки кращого життя.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті