Обговорення вступу України до ЄС може бути перенесено на початок весни через спротив Угорщини - ЗМІ

Через спротив Угорщини обговорення вступу України до ЄС може бути перенесено на початок весни. Про це на умовах анонімності заявили європейські дипломати у розмові з журналістами видання Euroaktiv, пище "Дзеркало тижня" 11 грудня.

"Наше відчуття таке: Орбан завжди знав, як далеко він готовий зайти і коли настане час злізти з дерева", - сказав співрозмовник Euraktiv.

Зазначається, що неназвані європейські дипломати у розмові з журналістами видання повідомили, що шанси на те, що ЄС вдасться домовитися з Угорщиною про схвалення рішень, які стосуються України, у грудні під час саміту у Брюсселі є вкрай малими.

За словами джерела, Будапешт може висунути свої кінцеві вимого до Єврокомісії навесні, у березні. Проте інші дипломати ЄС побоюються, що цього разу Орбан домовлятися не буде і й надалі блокуватиме допомогу Україні та її вступ до Євросоюзу. 

Раніше повідомлялось, що президент України Володимир Зеленський вельми емоційно поспілкувався з прем'єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті