Новим прем'єром Британії стане Ріші Сунак - NYT

Колишній міністр фінансів Великої Британії Ріші Сунак стане лідером Консервативної партії та обійме посаду прем'єр-міністра своєї країни. Про це повідомляє New York Times, - пише ZN,UA.

Його суперниця, лідерка Палати громад Пенні Мордонт, зняла свою кандидатуру зі змагань після того, як не змогла набрати необхідні для участі у виборах 100 голосів.

Видання відзначає, що Сунак стане третім головою британського уряду за сім тижнів і першою людиною азійського походження на цій посаді.

«У результаті ми тепер обрали нашого наступного прем’єр-міністра. Це рішення є історичним і ще раз демонструє різноманіття й талановитість нашої партії. Я повністю підтримую Ріші», - заявила Мордонт.

Як повідомлялося, Борис Джонсон заявив, що не висуватиме свою кандидатуру на посаду прем'єр-міністра Великої Британії.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Всі статті