Новий закон про посилення мобілізації планують винести на розгляд Ради наступного тижня

Нардеп Олексій Гончаренко заявив, що  законопроєкт про посилення мобілізації № 10449 планується на розглід вже на наступному тижні. Про це він пише у своєму ТГК.

"Законопроєкт про мобілізацію планують виносити на розгляд Верховної Ради 10 квітня", - написав народний депутат.

Нагадаємо, що 7 лютого законопроєкт про посилення мобілізації був ухвалений в першому читанні. Комітет Ради з питань нацбезпеки почав розгляд законопроєкту про мобілізацію до другого читання 27 лютого і завершив розгляд усіх 4269 поправок 29 березня.

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук 3 квітня заявив, що новий законопроєкт можуть винести на розгляд на найближчому засіданні ВР.

Раніше повідомлялось, що Зеленський підписав два закони: про вік мобілізації з 25 та електронний кабінет військовозобовʼязаних.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті