Новий старий "мер". В окупованій Макіївці "обрали" так званого "голову міського округу"

Колаборанта Владислава Ключарова "обрано" так званим "головою міського округу" окупованої Макіївки. Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Ключаров обіймав посаду "мера" з лютого 2022 року. Його ніхто не обирав - він був призначений ватажком "ДНР" Денисом Пушиліним. Нинішнє обрання теж не можна назвати проявом волі народу. За російським законодавством керівників міст на окупованих територіях не обирають їхні жителі. "Обрання" проводять "депутати міської ради".

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті