Новий склад конгресу США продовжить підтримку України - Білий дім

Президент США Джо Байден заявив, що в американському конгресі, як і раніше, достатньо тих, хто виступає за продовження надання допомоги Україні. Про це  повідомляє сайт Білого дому, - пише "Главком".

«Зараз не час відвертатися від України, зовсім не час», – зазначив президент США.

Нагадаємо, що 8 листопада у США відбулися проміжні вибори. Більшість у сенаті, згідно з попередніми результатами, зберігають демократи, які отримали 50 місць зі 100. За республіканцями 49 місць. У штаті Джорджія ще немає результатів виборів у сенат, другий тур голосування там призначено на грудень.

Але навіть якщо це крісло отримає представник Республіканської партії, більшість залишиться за демократами, оскільки за розподілу голосів порівну вирішальний голос залишено за віце-президентом США. Нині це член Демократичної партії Камала Харріс.

У той же час Республіканська партія на проміжних виборах до конгресу отримала перевагу в палаті представників, посівши в ній 221 місце з 435, а їхні супротивники отримали 213. Зараз конгрес контролюють демократи, а палата представників нового скликання, де переважатимуть республіканці, розпочне роботу в січні.

Як повідомлялося, загальна військова допомога США для України досягне 19,7 млрд доларів з від початку роботи адміністрації Джо Байдена.

Статті

Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Всі статті