Нова військова допомога від США: у пакеті зброя, боєприпаси та засоби ППО

У новому пакеті військової допомоги США на $400 млн - зброя, боєприпаси та засоби ППО. Про це заявив держсекретар США Ентоні Блінкен, - повідомляє "Європейська правда" з посиланням на опубліковану Держдепом заяву.

Блінкен зазначив, що за дорученням президента Джо Байдена дає згоду на виділення 26-го з серпня 2021 року пакету військової допомоги для України.

Пакет на 400 мільйонів доларів включає додаткове озброєння, боєприпаси та засоби протиповітряної оборони із запасів Міністерства оборони США, додав глава дипломатії США.

У Пентагоні згодом деталізували, що пакет включає:

• Додаткові боєприпаси для NASAMS;

• 150 великокаліберних кулеметів з тепловізійними прицілами для протидії безпілотним авіаційним системам;

• Додаткові боєприпаси для високомобільних реактивних артилерійських систем (HIMARS);

• 200 високоточних артилерійських снарядів калібру 155 мм;

• 10 тисяч 120 мм мінометних снарядів;

• Високошвидкісні протирадіолокаційні ракети (Harm);

• 150 високомобільних багатоцільових колісних машин (HMMWV);

• Понад 100 легких тактичних машин;

• Понад 20 млн набоїв до стрілецької зброї;

• Понад 200 генераторів;

• Запчастини для 105-мм гаубиць та іншої техніки.

Таким чином загальна військова допомога США для України досягне 19,7 млрд доларів з від початку роботи адміністрації Джо Байдена.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
25.12.2025
12:37

Житлові ваучери на 2 мільйони гривень: нова програма для ВПО, але не для всіх

Питання постійного житла— це не лише про комфорт. Для багатьох родин це про здатність "закріпитися" в громаді, влаштувати дітей у школи й садочки, планувати роботу, лікування, догляд за літніми батьками.
Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Всі статті