Норвегія відмовилася депортувати до росії "вагнерівця" Медведєва. Він готовий дати свідчення про звірства рашистів

Представник норвезької поліції заявив, що влада країни не депортуватиме назад до росії "вагнерівця" Андрія Медведєва. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

За словами "вагнерівця", він був свідком позасудових розправ найманців ПВК "Вагнер", які вбивали своїх колег, які відмовлялися виконувати накази в ході бойових дій.

Медведєв дав свідчення в поліції Норвегії про звірства, які, за його словами, творять в Україні його колишні товариші по службі, багато з яких відбували терміни за тяжкі злочини.

Як повідомлялося, в Норвегії затримано екс-командира російської ПВК «Вагнер», який попросив політичний притулок.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті