На Херсонщині за добу через російські обстріли три людини загинули, ще дві дістали поранення

За інформацією Херсонської ОВА, за минулу добу, 31 березня, російські окупанти 54 рази атакували міста і села Херсонщини.

"Випустили 439 снарядів з мінометів, РСЗВ, артилерії, танків, безпілотників та авіації. Житлові квартали Херсона армія рф атакувала 5 разів. Снаряди влучили у приватні та багатоквартирні будинки", - йдеться у повідомленні.

Констатується, що в результаті обстрілів 3 людини загинули, 2 особи дістали поранення. Серед загиблих - двоє електромонтерів, що підірвалися на ворожій міні під час відновлювальних робіт.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті