На Херсонщині за добу через російські обстріли три людини загинули, ще дві дістали поранення

За інформацією Херсонської ОВА, за минулу добу, 31 березня, російські окупанти 54 рази атакували міста і села Херсонщини.

"Випустили 439 снарядів з мінометів, РСЗВ, артилерії, танків, безпілотників та авіації. Житлові квартали Херсона армія рф атакувала 5 разів. Снаряди влучили у приватні та багатоквартирні будинки", - йдеться у повідомленні.

Констатується, що в результаті обстрілів 3 людини загинули, 2 особи дістали поранення. Серед загиблих - двоє електромонтерів, що підірвалися на ворожій міні під час відновлювальних робіт.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті