На Херсонщині за добу через російські обстріли три людини загинули, ще дві дістали поранення

За інформацією Херсонської ОВА, за минулу добу, 31 березня, російські окупанти 54 рази атакували міста і села Херсонщини.

"Випустили 439 снарядів з мінометів, РСЗВ, артилерії, танків, безпілотників та авіації. Житлові квартали Херсона армія рф атакувала 5 разів. Снаряди влучили у приватні та багатоквартирні будинки", - йдеться у повідомленні.

Констатується, що в результаті обстрілів 3 людини загинули, 2 особи дістали поранення. Серед загиблих - двоє електромонтерів, що підірвалися на ворожій міні під час відновлювальних робіт.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті