Німецький виробник безпілотників дарує Україні 100 дронів Trinity

Німецький виробник безпілотників Quantum-Systems дарує Україні 100 дронів Trinity у різних конфігураціях. Про це повідомляє видання Deaidua, - пише Мілітарний.

Передача безпілотників відбудеться в рамках підписаного у вересні 2023 року контракту, між генеральним директором Quantum-Systems Флоріаном Зайбелем та мером міста Київ Віталієм Кличко.

Компанія дуже тісно співпрацює з Україною, і крім 100 дронів Trinity, які будуть подаровані Україні, постачає і сотні БПЛА Vector від імені уряду Німеччини.

У листопаді 2023 року, представники компанії повідомили що вони розпочнуть тренування українських операторів дронів у січні 2024 року.

Вони мають навчитись базовим можливостям у розгортанні та управлінні безпілотниками сімейства Trinity.

Як відомо, один із трьох варіантів, які Україна отримає буде Trinity Pro у варіант картографічного безпілотника, який має можливість вертикального зльоту та посадки. Максимальний час знаходження у повітрі Trinity Pro – 90 хвилин, дальність польоту 5-7,5 км, а максимальна злітна вага – 5,75 кг.

Наразі невідомо, чи будуть безпілотники виробництва Quantum-Systems використовуватись на передовій, або ж для інших бойових завдань. Але треба зазначити, що це рішення в першу чергу залежить від Київської міської ради, яка і буде отримувати ці безпілотники.

Як повідомлялося, мер Києва Віталій Кличко відвідав захисників України на Донеччині та передав їм 200 FPV-дронів і три системи РЕБ.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті