Німецька компанія передала для ЗСУ мобільний польовий госпіталь

Компанія Rheinmetall передала для Збройних сил України причіпний мобільний польовий госпіталь. Про це повідомляє офіційний сайт компанії, - пише Громадське радіо.

Це — 32 ліжка терапії, вісім ліжок інтенсивної терапії, операційна з всіма засобами для стерилізації, рентген, томографічне обладнання, лабораторія, аптека, місце для відпочинку лікарського складу.

Крім цього, на кінець 2023 – початок 2024 року запланована передача двох «високомобільних медичних об’єктів підтримки».

Передача мобільного польового госпіталю відбулась після підписання контракту між компанією Rheinmetall та Міністерством оборони Німеччини у вересні 2022 року.

Крім виробництва, контракт передбачає навчання персоналу та підтримку обладнання у майбутньому. Вартість контракту оцінюють у 9 мільйонів євро.

Мобільний польовий госпіталь є незалежним об’єктом і має у своєму складі все необхідне обладнання, генератори, обладнання для виробництва лікарських засобів, власне водопостачання, туалети та інше. Госпіталь розроблений для швидкого розгортання та багаторазового використання інтегрованого обладнання.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті