Німеччина заарештує путіна, якщо він приїде до країни. В Офісі президента України привітали

Німеччина виконає рішення суду в Гаазі і заарештує путіна, якщо він наважиться приїхати до країни. Про це заявив міністр юстиції ФРН Марко Бушманн, пише Bild.

"Я очікую, що МКС швидко звернеться до Інтерполу і договірних держав і попросить їх забезпечити виконання", - сказав міністр, додавши, що тоді ФРН "буде змушена заарештувати путіна та передати його МКС, якщо він потрапить на територію Німеччини".

В Офісі президента України привітали це рішення Німеччини.

"Бездоганно. Міжнародний ордер слід виконувати. І дуже символічно, що саме Німеччина першою жорстко розставила акценти: у разі появи "підозрюваного Путіна В.В." у їхній юрисдикції він буде негайно заарештований. За організацію масового викрадення та брутального насильства над українськими дітьми", - написав у Twitter радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

Як повідомлялося раніше, Міжнародний кримінальний суд у Гаазі, видав ордер на арешт російського диктатора путіна.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті