Німеччина шукає ще €3,8 мільярда для України, виділених раніше грошей не вистачає - Bild

Міністерство оборони ФРН потребує додатково 3,8 млрд євро для допомоги Україні на поточний фінансовий рік. Про це з посиланням на свої джерела повідомляє Bild, передає Укрінформ. 

За інформацією видання, виділені на цей рік 7,1 мільярда євро майже повністю розплановані, тільки 300 мільйонів євро залишилося на закупівлю нової зброї і боєприпасів. Тож міністр оборони Борис Пісторіус просить федеральний уряд дуже швидко знайти додаткові кошти.

У середу він обговорив проблему з канцлером Олафом Шольцом, наступного дня – з міністром фінансів Крістіаном Лінднером.

Запит на виділення додаткових коштів має бути поданий на затвердження Бундестагу у червні.

У Міністерстві фінансів погодилися, що «Німеччина не повинна відмовлятися від посилення оборони України; якщо можливо, цього року ми повинні поставити більше озброєнь».

Як повідомлялося, уряд і парламент ФРН схвалили виділення Україні цього року 7,1 млрд євро військової допомоги. Німеччина також пообіцяла передати Україні третю систему Patriot, не заплановану раніше.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті