Німеччина шукає ще €3,8 мільярда для України, виділених раніше грошей не вистачає - Bild

Міністерство оборони ФРН потребує додатково 3,8 млрд євро для допомоги Україні на поточний фінансовий рік. Про це з посиланням на свої джерела повідомляє Bild, передає Укрінформ. 

За інформацією видання, виділені на цей рік 7,1 мільярда євро майже повністю розплановані, тільки 300 мільйонів євро залишилося на закупівлю нової зброї і боєприпасів. Тож міністр оборони Борис Пісторіус просить федеральний уряд дуже швидко знайти додаткові кошти.

У середу він обговорив проблему з канцлером Олафом Шольцом, наступного дня – з міністром фінансів Крістіаном Лінднером.

Запит на виділення додаткових коштів має бути поданий на затвердження Бундестагу у червні.

У Міністерстві фінансів погодилися, що «Німеччина не повинна відмовлятися від посилення оборони України; якщо можливо, цього року ми повинні поставити більше озброєнь».

Як повідомлялося, уряд і парламент ФРН схвалили виділення Україні цього року 7,1 млрд євро військової допомоги. Німеччина також пообіцяла передати Україні третю систему Patriot, не заплановану раніше.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті