Німеччина повністю незалежна від російських енергоносіїв - Лінднер

Німеччина повністю позбавилася залежності від російських енергоносіїв. Про це 19 січня повідомляє ВВС з посиланням на заяву міністра фінансів Крістіана Лінднера.

"Так, звичайно, Німеччина все ще залежить від імпорту енергоносіїв, але сьогодні вже не від імпорту з Росії, а від світових ринків", – заявив урядовець.

За його словами, Німеччина отримує газ із Норвегії та США. Причому, якщо раніше імпорт газу з РФ до Німеччини становив 50%, а імпорт нафти – понад 30%, то тепер ці показники дорівнюють нулю.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що росія втратила 90 відсотків ринку нафти у Європі.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті